Sezon urlopowy czas zacząć – Aptekarze.online

Witamy sezon urlopowy! A to oznacza mniej pracowników do obsadzenia dyżurów w aptekach… i gorączkowe szukanie zastępstwa. Do tej pory aby zdobyć dodatkową pracę na godziny dysponowaliśmy jedynie pocztą pantoflową. I tablicą na Facebooku. Na szczęście powstało bardzo ciekawe narzędzie ułatwiające znalezienie odpowiedniego pracownika by zapełnić lukę w grafiku właścicielowi apteki, a także na szukanie dodatkowej pracy na godziny farmaceucie czy technikowi farmaceutycznemu.


Pracownik potrzebny od zaraz!

Dzisiaj chciałabym Wam przypomnieć o nowości na polskim rynku farmaceutycznym – portalu Aptekarze.online. Serwis ten ułatwia nawiązywanie kontaktu pracownikom aptek szukającym dodatkowej pracy na godziny z właścicielami aptek oferujących takową. To taka internetowa giełda dyżurów. Inspiracją dla portalu był zachodni system pracy, gdzie popularna jest praca na godziny w różnych aptekach.

Co będę z tego miał jako pracownik?

  • Dodatkowy zarobek, doświadczenie i zdobycie nowych kontaktów. Plus ubogacenie CV.
  • Pracę na swoich warunkach. Sam ustalasz stawkę godzinową i godziny pracy. Zostawiasz kontakt do siebie i możesz czekać na oferty od pracodawców, ale zwiększysz swoje szanse na dodatkową pracę, jeśli sam będziesz aktywnie szukał i odzywał się do aptek mających luki w dyżurach.
  • Zaoszczędzisz czas. Po co szukać pracy w różnych miejscach w internecie, skoro wszystko tu jest w jednym miejscu? Portal umożliwi Ci kontakt z potencjalnym pracodawcą oraz powiadomi Cię alertami o ciekawych propozycjach pracy z Twojej okolicy.


A co z właścicielami aptek/kierownikami?

Do tej pory brakowało na rynku farmaceutycznym miejsca, w którym można by było się ogłaszać z ofertami dodatkowych dyżurów w aptekach. Chyba każdy właściciel czy kierownik apteki spotkał się z problemem braku wykwalifikowanej kadry w okresie zastępstw, urlopów czy świąt. Dzięki Aptekarze.online masz wszystkich pracowników chętnych podjęcia pracy dodatkowej w jednym miejscu. Nie trzeba tracić czasu szukając ich po innych portalach, czy zamieszczać anonse na swojej tablicy na Facebooku.

Dostęp do serwisu jest bezpłatny. Zachęcam do rejestracji i korzystania z portalu!

Artykuł powstał przy współpracy z Aptekarze.online.

Dodaj komentarz