Najgłupsza EVER metoda leczenia raka – cieciorkowanie

Stoisz? To lepiej usiądź, bo zaraz się dowiesz o najgłupszej EVER metodzie leczenia raka prosto z czeluści szurowego internetu.
.
Przepis na cieciorkowanie antyrakowe, czyli metoda Ashkara:

🧙🏻‍♀️Bierzesz swoją własną łydkę. Kładziesz na niej obrączkę i wkładasz rozgnieciony czosnek. Bandażujesz i czekasz. Następnie, gdy stworzy się pęcherz, tworzysz w jego miejscu ranę, która to otwiera drogę do twojego skażonego kancerogenami (toksynami) układu limfatycznego, źrodła wewnętrznej infekcji odpowiedzialnej za raka. Do tejże rany wciskasz cieciorkę, okładasz liściem kapusty robiąc odpowiednie środowisko i bandażujesz. Codziennie musisz zastępować starą ciecierzycę nową. Z rany będzie się sączyć ropa, krew itd. Będzie bolało, ale to nic. Przecież zależy ci na wyleczeniu, prawda? Będziesz więc wkładać te cieciorki przez kilka miesięcy orientując się za późno, że ta metoda to kłamstwo i żerowanie na ludzkiej tragedii.
.
Często jest tak, że pacjent zamiast podjąć się leczenia konwencjonalnego wybiera właśnie takie czary-mary, z różnych przyczyn. Odbiera sobie tym samym możliwość na wyzdrowienie, bo po kilku miesiącach cieciorkowania jego rak, który mógł być całkowicie wyleczalny, przestaje taki być i przerzutuje dając gorsze rokowanie.
.
Według mnie ludzie, którzy wymyślają takie pseudomedyczne metody, są potworami żerującymi na tragedii ludzkiej. Zauważcie, że wielu tego typu szamanów nie jest medykami, a inżynierami – nawet tę metodę cieciorkowania wymyślił sobie inżynier z Bejrutu (dokładniej doktor fizyki).
.
Co sądzicie o metodzie? Jak myślicie – czemu ludzie się na nią decydują? Znacie jakąś inną niekonwencjonalną metodę „leczenia” raka?
.
.
#szamanizm #hohsztaplerka #altmed #pseudomedycyna #bzduryokołomedyczne #lekarz #farmaceuta #różanka #pediatra #cieciorkowanie #metodaashkara #ciecierzyca #cieciorka #czosnek #czarymary #medmythbusters

Dodaj komentarz