Aptekarze.online – jesteś na bieżąco z rynkiem pracy

Na początku mojej pracy zawodowej szukałam dodatkowej możliwości dorobienia sobie do mojej etatowej pensji. Nie tylko ja tak robiłam, ale także wielu moich znajomych farmaceutów. W naszym zawodzie ofert pracy szuka się standardowo na stronach izb aptekarskich, gdzie apteki zamieszczają swoje anonse. Jednakże większość z nich dotyczy ofert pełnego etatu, a nie pojedynczych dyżurów. Aby zdobyć dodatkową pracę na godziny dysponowaliśmy wtedy jedynie pocztą pantoflową. I tablicą na Facebooku. Teraz będzie duuuużo łatwiej 😊.


Pracownik potrzebny od zaraz!

Dzisiaj chciałabym Wam opowiedzieć o nowości na polskim rynku farmaceutycznym – portalu Aptekarze.online. Serwis ten ułatwia nawiązywanie kontaktu pracownikom aptek szukającym dodatkowej pracy na godziny z właścicielami aptek oferujących takową. To taka internetowa giełda dyżurów. Inspiracją dla portalu był zachodni system pracy, gdzie popularna jest praca na godziny w różnych aptekach.

Co będę z tego miał jako pracownik?

  • Dodatkowy zarobek, doświadczenie i zdobycie nowych kontaktów. Plus ubogacenie CV.
  • Pracę na swoich warunkach. Sam ustalasz stawkę godzinową i godziny pracy. Zostawiasz kontakt do siebie i możesz czekać na oferty od pracodawców, ale zwiększysz swoje szanse na dodatkową pracę, jeśli sam będziesz aktywnie szukał i odzywał się do aptek mających luki w dyżurach.
  • Zaoszczędzisz czas. Po co szukać pracy w różnych miejscach w internecie, skoro wszystko tu jest w jednym miejscu? Portal umożliwi Ci kontakt z potencjalnym pracodawcą oraz powiadomi Cię alertami o ciekawych propozycjach pracy z Twojej okolicy.


A co z właścicielami aptek/kierownikami?

Do tej pory brakowało na rynku farmaceutycznym miejsca, w którym można by było się ogłaszać z ofertami dodatkowych dyżurów w aptekach. Chyba każdy właściciel czy kierownik apteki spotkał się z problemem braku wykwalifikowanej kadry w okresie zastępstw, urlopów czy świąt. Dzięki Aptekarze.online masz wszystkich chętnych pracowników w jednym miejscu. Wszyscy dyżuranci są w jednym miejscu, więc nie trzeba tracić czasu szukając ich po innych portalach.

Dostęp do serwisu jest bezpłatny. Zachęcam do rejestracji i korzystania z portalu!

Artykuł powstał przy współpracy z Aptekarze.online.

Dodaj komentarz